Kancelaria BARYLSKI BRZOZOWSKI I WSPÓLNICY doradcą OKRE DEVELOPMENT w procesie pozyskania finansowania na budowę osiedla we Wrocławiu

Kancelaria BARYLSKI BRZOZOWSKI I WSPÓLNICY doradzała w procesie negocjacji, zawarcia i wykonywania umowy kredytowej, w ramach której BNP Paribas Bank Polska zapewnił finansowanie budowy osiedla mieszkaniowego dla OKRE Development z belgijskiej grupy Koramic Real Estate.
Transakcja polegała na uzyskaniu przez spółkę celową kredytu budowlanego oraz kredytu VAT z przeznaczeniem na budowę dziewięciokondygnacyjnego budynku mieszkalnego wraz z powierzchnią usługową oraz miejscami postojowymi. Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Drukarskiej we Wrocławiu, w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic miasta.
Zakres doradztwa Kancelarii obejmował negocjowanie dokumentacji finansowania projektu (m.in. umowy kredytowej, umowy wsparcia oraz dokumentów zabezpieczeń), a także wsparcie w zakresie spełniania warunków wypłaty.
Zespołem kancelarii BARYLSKI BRZOZOWSKI I WSPÓLNICY kierował radca prawny Paweł Helta (wspólnik).
Spółki z grupy Koramic Real Estate są strategicznym klientem naszej kancelarii i jesteśmy dumni, że możemy wspomagać Koramic Real Estate w ramach jej działalności w Polsce.