Zostałem poinformowany/ Zostałam poinformowana, że:

 1. Administratorem moich danych osobowych jest Barylski Brzozowski i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k., z siedzibą w Warszawie 00-225, ul. Zakroczymska 13 lok 1, dalej jako: Kancelaria.
 2. Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) ogólnego rozporządzenie o ochronie danych osobowych, w celu odpowiedzi na pytanie oraz kontynuowania korespondencji elektronicznej.
 3. Moje dane osobowe mogą być powierzone przez Kancelarię podmiotom trzecim świadczącym usługi na rzecz Kancelarii, np. w związku
  z obsługą biura rachunkowego.
 4. Moje dane osobowe nie będą przekazywane poza obszar Unii Europejskiej.
 5. Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię przez okres wymiany wiadomości w korespondencji elektronicznej oraz przewidziany obowiązującymi przepisami prawa.
 6. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także prawo do ich przenoszenia.
 7. Przysługuje mi prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, przy czym wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.
 8. Przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do GIODO (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych), gdy uznam, że przetwarzanie moich danych narusza przepisy.
 9. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do korespondencji.
 10. Przekazane przeze mnie dane osobowe nie będą stanowiły podstawy do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zgłoszenie w formularzu kontaktowym. Zdaję sobie sprawę, że podane moich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytanie.